Inspiracje

Dodatki i ozdoby Ślubne

Inspiracje

Dodatki i ozdoby Ślubne

Przykłady oraz ciekawe rozwiązania

Wszystkie dodatki projektujemy indywidualnie dla każdej pary. Nie korzystamy z gotowych szablonów – ale tworzymy własne. Każda para jest inna i potrzebuje innych rozwiązań na swoim weselu, niektórzy stawiają na klasyczne projekty a inni lubią trochę zaszaleć i urządzić wesele po nowatorsku. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi pracami, wykonanymi dla Par Młodych.

Zaproszenia Ślubne - wybór papieru​

Ważny aspekt to wybór papieru. Nasze zaproszenia są utrzymywane w rustykalnej konwencji i poza drukiem całkowicie wykonujemy je ręcznie.  Nie będą one wyglądać w każdym calu i identycznie i to właśnie jest w nich najpiękniejsze! Dysponujemy trzema typami papierów, które zostały opisane poniżej. Pamiętaj, że kompleksowo całą papeterię wykonamy na wybranym przez ciebie materiale. Tak wiec, jeśli zdecydujesz się zamówić u nas winietki, zawieszki bądź menu poinformuj nas o wybranym papierze.

Gładki

zaproszenia: standard, gold, gold blur

Delikatny papier w kolorze białym
o aksamitnej strukturze,
idealnie gładki w dotyku

Sztywność

4/5

płótno

zaproszenia: standard, gold, gold blur

​Papier, który swoją strukturą imituje płótno malarskie. Nadrukowane na nim wzory wyglądają bardzo elegancko.

Sztywność

4/5

akwarela

zaproszenia: standard, gold, gold blur

Typowy papier akwarelowy o delikatnym tłoczeniu. Motywy kwiatowe wyglądają na nim jak ręcznie malowane. 

Sztywność

4/5

ikony na zaproszeniach​

Postaw na ikony! Warto czasami wyjść poza utarty schemat, i zamiast wykwintnej formy zaproszenia wybrać uproszczoną, opartą na ikonach i symbolach. Urocze grafiki pozwolą na zaoszczędzenie miejsca na karcie ale także przykują uwagę na najważniejsze informacje, dzięki czemu  gościom łatwiej będzie je zapamiętać.

rsvp w formie rebusu/kalendarza

Dodatkowa kartacza w zaproszeniu zwykle bywa bagatelizowana i pomijana przez gości. Jeśli chcesz aby wiadomość na niej zawarta zapadła w pamieć musisz zadbać o jej odpowiednią formę.

Najbardziej klasyczna wersja to zabawny wierszyk lub rymowanka sugerująca oczekiwania młodych odnośnie prezentów. Jeśli jednak boisz się, że zostanie ona źle zrozumiana lub zapomniana kolejne rozwiązanie znajdziesz poniżej.

Rebus ślubny – to prosty, schematyczny przekaz, który dzięki swej formie jest łatwy do zapamiętania, ponadto jest bardzo czytelny i estetyczny. Jeśli żadne popularne rymowanki nie spełniają twoich oczekiwań to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Kalendarzyk z datą i potwierdzeniem – jeśli twój ślub przypada w okresie wakacyjnym lub urlopowym (np. długi weekend) warto dużo wcześniej poinformować gości. Zamiast klasycznego RSVP wraz z zaproszeniem podaruj gościom karteczkę w formie kalendarzyka z zaznaczoną datą. Format wizytówkowy pozwoli na schowanie jej do portfela aby gość mógł ciągle pamiętać o zbliżającej się uroczystości.

menu weselne

Menu standard​

Prosty wzór wykonany na grubym kartonie. Świetnie się sprawdzi przy wąskim menu ze względu na niewielki format, oraz przy skromnych bankietowych weselach. Zakłada się, że każdy gość powinien posiadać swoją kartę, można ją mieścina na talerzu lub obok sztućcy.

Menu składane

Menu o znacznie większej powierzchni zadrukowania oraz całkowitym wymiarze. Wystarczy umieścić kilka kart na stole, tak aby wszyscy goście mogli się z nim zapoznać. Poza sama treścią menu można na nim umieścić przydatne informacje oraz instrukcje dla gości.

Menu składane podklejone

Bardzo eleganckie rozwiązanie, wykonane na sztywnym, kolorowym kartonie z dodatkowo wyklejoną na nim treścią. Jest to klasyczny przykład bardzo trwałego menu, którego kilka sztuk wystarczy dla użytku wszystkich gości.

Oś czasu lub informator​

Aby urozmaicić swoje menu, można przygotować na nim graficzny schemat w stylu osi czasu zawierający plan wesele. Napisz nam jakie planujesz atrakcje a my przygotujemy dla Ciebie projekt!

Drugie rozwiązanie  to zawarcie na menu pisemnych informacji oraz instrukcji dla gości, takich jak informacja o transporcie po weselu itp.

atrakcje i zabawy

bingo!

Wymyślcie dla gości zadania bezpośrednio związane z wami lub uroczystością. Ta zabawa świetnie angażuje do współpracy rodzinę oraz osoby, które pierwszy raz spotkają się dopiero na waszym weselu! „Zatańcz z kimś kogo nie znasz”, „Wznieś toast przy swoim stole”, „Strzel fotkę w fotobudcę” – to tylko kilka przykładowych zadań. Pamiętajcie, że zawsze możecie wymyślić własne!

ankieta weselna

Wpisy do klasycznej księgi gości bywają dość uporczywe. Każdy chcę napisać coś pięknego od siebie, ale nie zawsze jest na to wystarczająco dużo czasu. Zdarza się, że gościom brakuje także pomysłu i większość wpisów wygląda bardzo podobnie. Używając ankiety możesz wydobyć ze swoich gość ogram kreatywności! Przekonacie się także kto zna was najlepiej!

list w butelce

Świetna pamiątka z okazji rocznicy Waszego ślubu! Znakomicie sprawdzi się jako alternatywa dla klasycznej księgi gości. Zabawa polega na tym aby goście na malutkich karteczkach zapisali życzenia lub wspominania z wesela a następnie uiścili je w butelce. Po zapełnieniu butelkę zatyka się korkiem, a państwo młodzi otwierają ją w dniu swojej pierwszej rocznicy aby wrócić wspomnieniami to tego wspaniałego dnia 🙂

bingo inspiracje

Kilka przykładowych zadań dla waszych gości 🙂

  • Napisz życzenia w księdze gości
  • Wrzuć na instagrama zdjęcie z hashtagiem #państwoMłodzi
  • pogadaj z kimś, kogo nie znasz
  • zrób zdjęcie w fotoudce
  • wypij zdrowie Pary Młodej
  • zamów piosenkęz dedykacjąu DJ’a
  • weź udział w grupowym zdjeciu
  • Zproś do tańca osobę, której nie znasz
  • Zatańcz z parą młodą
  • Wznieś toast przy swoim stole

zawieszki na alkohole

Ciekawe rozwiązania - pobierz i wydrukuj darmowe wzory!

W naszej bazie znajdziecie ponad 40 gotowych taksów na zawieszki. Wszystkie projekty wykonujemy indywidualnie w oparciu o wybrany przez ciebie wzór zaproszenia. Możesz zamówić u nas dowolna ilość zawieszek ograniczając się do wybranych wzorów, lub kompletnie zaszaleć i wybrać wszystkie! Postaramy się  wydrukować, każdego wzoru po równo.

Ile zawieszek zamówić? – to zależy. Zawieszki są bardzo trwałe i nie trzeba ich wyrzucać za każdym razem kiedy skończy się butelka. przed weselem zadbaj o to by personel pamiętał o ich każdorazowym przewieszaniu na nowe trunki.  – wtedy wystarczy 20-50szt

Jeśli jednak chcesz uniknąć monotonii i zamieszania z przewieszaniem, możesz zamówić tyle zawieszek ile butelek alkoholu planujesz mieć na weselu. Dzięki temu na stole co chwila będą pojawiać się nowe wzory, a jeśli planujesz również rozdawać alkohol gościom w formie podziękowania to będziesz mieć pewność, że wszystkie butelki zostały ozdobione.

pobierz i wydrukuj

Kolekcje 24 zawieszek z lat 2017-2018 możesz pobrać za darmo i wydrukować samodzielnie!
Plik jest przygotowany w formacie .pdf i składa się z trzech stron, na każdej z nich po 8 rożnych wzorów.
Wydrukuj, wytnij, przedziurkuj zawieś i gotowe!

kup i wydrukuj wzory premium!​

Najnowsza kolekcje  2020-2021 zawierająca 48 zawieszek, które możesz odpłatnie pobrać i wydrukować samodzielnie! 
Plik jest przygotowany w formacie .pdf i składa się z sześciu stron, na każdej z nich po 8 rożnych wzorów. 
Wydrukuj, wytnij, przedziurkuj zawieś i gotowe!

Kup gotowe zawieszki, wykonane przez nas!

Gotowe, spersonalizowane i wydrukowane dla Ciebie zawieszki.
Możesz wybrać dowolne teksty z naszej bazy, lub zaproponować własne.
Dodatkowo na dole lub na odwrocie zawieszek opcjonalnie umieścimy wasze imiona i datę ślubu, natomiast na górze ulokujemy zdobienie, na postawie wybranego projektu zaproszeń.
Podana cena za sztukę

Masz pytania?

696 946 177

Obserwuj nas!

Celebrate_zaproszenia